Apel do czytelników

Jeśli posiadasz zdolności nadprzyrodzone lub paranormalne, jeśli jesteś pewien, że potrafisz to udowodnić, skontaktuj się z redakcją Biuletynu. Możesz zarobić naprawdę wielkie pieniądze, conajmniej 750 000$ USA, a może nawet więcej... Różne osoby i stowarzyszenia na świecie oferują mnóstwo pieniędzy dla tych, którzy wykażą, że to działa. Nie wahaj się, wyślij formularz do Jeśli jesteś ofiarą szarlatanów, też zgłoś się do naszej Redakcji. Nie dostaniesz pieniędzy, ale będziesz mógł przekazać swoje świadectwo.

Jeśli po prostu chciałbyś zadać jakieś pytanie, coś powiedzieć na te tematy, nie wahaj się i pisz. Obiecujemy, że odpowiemy na każdy sensowny list. Z góry informujemy, że nie odpowiadamy na listy anonimowe, obraźliwe oraz nie na temat. Chętnie opublikujemy rysunki, obrazki, zdjęcia itp.

W Stanach Zjednoczonych, w Wielkiej Brytanii, we Francjii i w innych krajach istnieją od lat stowarzyszenia badające twierdzenia o istnieniu przeróżnych zjawisk paranormalnych. W Polsce jak narazie takiej organizacji nie ma.

A szkoda.

Jeśli masz wątpliwości co do wartości opowieści magów, różdżkarzy i tym podobnych astrologów, może moglibyśmy wspólnie założyć takie stowarzyszenie w Polsce.

Adam Pietrasiewicz


Powrót do strony głównej