Horoskop na rok 2003.

Co nas czeka w 2003 roku!

Przewidywanie przyszłości nie jest łatwą sprawą! Jednak przy odrobinie wiedzy z dziedziny nauk tajemnych oraz astrologii stosowanej okazuje się, że można. MOŻNA dowiedziedzieć się co nas czeka! Oto, co nas Polaków, bez względu na znak zodiaku, bez wzgledu na miejsce i datę urodzenia, czeka w 2003 roku! Moje prognozy są oparte o naukowe metody astro-prognozowania, poparte wieloletnim doświadczeniem, i wielowiekową tradycją moich poprzedników.

Gdyby jednak któraś z moich, zamieszczonych poniżej przepowiedni NIE SPEŁNIŁA się w 2003 roku proszę o kontakt - mogłoby to oznaczać, ze ludzkość (przynajmniej jej część mieszkająca między Bugiem i Odrą) zaczęła ewoluować! Byłoby to historyczne wydarzenie na skalę światową.

Polityka, ekonomia, prawo, społeczeństwo, ochrona zdrowia

W roku 2003 czekją nas: podwyżki jawne oraz ukryte różnych podatków i akcyz, zmniejszenie siły nabywczej ludności, zwiększenie bezrobocia, wielkie przekręty finansowe, kilku policjantów oskarżonych o korupcje, marnotrawstwo pieniędzy publicznych, kilka tysięcy polityków NIE oskarżonaych o korupcję, awantury Samoobrony w Sejmie i poza nim, podwyżki cen paliw, wystąpienia kolejnych posłów z klubu Samoobrony, niezadowolenie LPR z wyników referendum akcesyjnego do UE, udowodnienie przez LPR, że Polska traci na wejściu do UE, udowodnienie przez SLD że Polska zyskuje na wejściu do UE, pogorszenie się jakości usług medycznych, pogorszenie się stanu bezpieczeństwa w miastach, zwiększenie liczby napadów rabunkowych, kilka wybuchów bomb pod samochodami, kilku zabitych w wyniku porachunków mafiozów .

UWAGA

Gdyby przypadkiem minister Kołodko wpadł na pomysł ogłoszenia obniżki podatków, należy to jednoznacznie zrozumieć - dla polityka pojęcie "obniżka podatków" może znaczyć co najwyżej zmniejszenie tempa ich wzrostu!

Media (bez zmian!)

TVP nadal będzie mówić, że SLD jest dobre, że prezydent jest wielkim mężem stanu, a premier wspaniałym politykiem, Gazeta Wyborcza nadal będzie udawać, że jest obiektywnym medium, TVN nadal będzie udawać, że krytykuje SLD, TV Puls jeszcze przez jakiś czas będzie udawać, że nadaje programy telewizyjne, Radio Maryja nadal będzie krytykować stan Polski, Radio Pogoda nadal będzie nadawać muzykę i raz na jakiś czas głupie dowcipy, W TV Market nadal bedą sprzedawane produkty, które można kupić gdziekolwiek za 1/3 podawanej ceny

Sport

W roku 2003 czekają nas: awantury między kibicami różnych drużyn, brak jakichkolwiek znaczących sukcesów na stadionach i boiskach świata, przekupywanie sędziów piłkarskich, samochody rajdowe wpadające w publikę.

Wojny, katastrofy, wypadki i pochodne

W roku 2003 czekają nas: masakry populacji cywilnych, zamachy bombowe, tysiące nowych kalek z powodu min, starcia między armiami różnych państw, kilka katastrof samolotowych, w ktorych zginą pasażerowie wraz załogą, około 8000 zabitych w wypadkach drogowych na terenie całej Polski, kilkanaście wypadków złamania kręgosłupa w wyniku skoków na główkę do wody, kilkadziesiąt śmiertelnych zatruć grzybami, kilkanaście zatruć metanolem, powodzie,

Przewiduję również częste transakcje sprzedaży broni

Miłość i takie tam...

Czytelkniku! Jeżeli jeszcze się nie zakochałeś, a Ty, Czytelniczko, jeśli się jeszcze nie zakochałaś, robcie to szybko - w świetle moich przepowiedni nie zostało nam już wiele czasu, więc lepiej przed totalnym zawaleniem się tego wszystkiego poznać smak miłości!


W gwiazdach czytał - Adam PietrasiewiczPowrót do strony głównej